Troubí a vyblikává v obci.  

27.04.2024

Sednout si na sedadlo řidiče je velká zodpovědnost a prakticky každý řidič je jednou nohou v kriminále a druhou nohou v hrobě. Proto buďme na sebe opatrní a dbejme na pravidla silničního provozu. Zbytečně rychlá jízda může způsobit vážnou dopravní nehodu.

Ve videu vidíme, jak řidič kamionu nedodržuje bezpečnou vzdálenost. Dokonce troubí a používá dálková světla a vyblikává řidiče, který jede před ním. Porušuje tak hned několik pravidel! Takto by se neměl chovat nikdo z nás řidičů a profesionální řidič už vůbec ne!

Tímto jednání by totiž řidiče, který nemá dostatek zkušenosti mohl znervóznit a skutečně by mohlo dojít k dopravní nehodě. Nemluvě o to, že kdyby do vozovky vběhl pes nebo nedej bože dítě, tak s jistotou nestačí včas zastavit a naboural by do vozidla v předu.

Chovejme se na silnicích ohleduplně, zodpovědně a hlavně dodržuje předepsaná pravidla a eliminujme tím vážná zranění.

Pokud máte podobná videa, která se Vám podařilo na silnici natočit, pošlete nám je a my se z nich pokusíme vytvořit krátké video, které upozorní ostatní a hlavně předá zkušenosti těm, kteří se řízení teprve učí nebo jsou v provozu jen chvilku.